Başkanlarımız

Başkanlarımız ve Görev Dönemleri

  • Özden Alpdağ – 25/08/1987-24/06/1989
  • Taylan Erten -01/07/1989-18/06/1994
  • Zülfikar Doğan – 25/06/1994-27/04/1997
  • Taylan Erten – 04/05/1997 – 17/05/1998
  • Ali Bilgin – 24/05/1998 – 15/05/2000
  • Mehmet Öngeoğlu -03/06/2000 – 28/04/2001
  • Maruf Buzcugil – 05/05/2001 – 21/06/2003
  • Cahit Uyanık – 28/06/2003 – 15/04/2006
  • Ali Ekber Doğanoğlu – 17/04/2006 – 19/04/2008
  • Özlem Doğaner – 21/04/2008 – 12/05/2012
  • Turgay Türker – 12/05/2012 –

Şube Başkanı ve Temsilcilikler

EMD İzmir Şube Başkanı – Murat Demircan
EMD Adana Temsilcisi – Yüksel Evsen
EMD Antalya Temsilcisi – Leyla Ataman Koyuncuoğlu
EMD Erzurum Temsilcisi – Gamze İspirli
EMD Malatya Temsilcisi – Orhan Yoldaş